Poznaj nasze produkty – krem na dzień

libellou_krem_duze

Witajcie!

Dzisiejszy post na temat kremu na dzień, oficjalnie otwiera działalność naszego bloga – skarbnicy wiedzy i inspiracji. Co tydzień będziecie dostawały od nas porcję nowych wiadomości kosmetycznych.
Pierwszy cykl postów to zbiór informacjo o naszych produktach LIBELLOU.

Na pierwszy ogień idzie krem na dzień:

Jesteśmy dumni z tego, że nasze kosmetyki zawierają tak cenne składniki aktywne jak: kolagen, 24K złoto oraz kawior.

Ten produkt pozwoli Wam przygotować skórę na cały dzień, utrzymując jej nawilżenie na właściwym poziomie. Składniki zostały dobrane w taki sposób, by mogły zadbać o każdy rodzaj cery. Obecność kolagenu, sprawi, że skóra będzie wygładzona oraz nawilżona przez długi czas. Dodatkowo zabezpieczy ją również, przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Natomiast obecność złota, doda skórze blasku oraz sprawi, że będzie ona wyglądała zdrowo. Nie można pominąć tutaj cennych właściwości kawioru – dzięki temu, że zawiera białka, lipidy, mikroelementy oraz niezbędne aminokwasy, wpływa korzystnie na procesy naprawcze skóry. Oznacza to, że oprócz pobudzenia metabolizmu skóry, zapewni jej także odpowiednie nawilżenie oraz spowolni proces starzenia. Pamiętajcie jednak o tym, żeby dodatkowo ją chronić przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych poprzez zastosowanie kremu z filtrem, zwłaszcza w okresie letnim.

Jakie jeszcze inne zalety ma nasz krem na dzień:

  1. Pompka pozwala nam wycisnąć odpowiednią ilość kremu, co sprawia, że jest wydajny.
  2. Nasze opakowania są eleganckie, subtelne i kobiece, czyli właśnie takie jak MY – kobiety.
  3. Obecność pompki, sprawia, że zabezpiecza nas, przed przedostaniem się do kosmetyku szkodliwych mikroorganizmów, które mogą spowodować problemy skórne czy też przyczynią się do psucia produktu.
  4. Obecność pompki, sprawia, że zabezpiecza nas, przed przedostaniem się do kosmetyku szkodliwych mikroorganizmów, które mogą spowodować problemy skórne czy też przyczynią się do psucia produktu.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy nie wspomnieli o delikatnej konsystencji naszego produktu. Ponadto krem szybko się wchłania oraz pozostawia przyjemne uczucie na skórze.

Zachęcamy Was do zajrzenia do naszego sklepu, gdzie możecie bliżej poznać nasz produkt. W tym jego skład, a także pozostałe produkty wchodzące w skład naszej wyjątkowej linii Libellou.

Zrób zakupy teraz i kup nasz największy bestseller Libellou Day Creme.

Trzymajcie się cieplutko😊

Podziel się postem

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Przewiń do góry

Czekamy na Twoją opinię!

Oświadczam, że zgadzam się na warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności.  Zgadzam się na kontakty przedstawicieli spółki Yintaro Sp. z o.o. (właściciel marki Libellou) na wskazany adres e-mail w celu przedstawienia oferty marketingowej. Zgoda jest dobrowolna i możesz w każdej chwili ją odwołać.

Specjalna oferta dla Ciebie!

Odbierz 10% zniżki na pierwsze zamówienie oraz otrzymaj ekskluzywne oferty rabatowe!

[FM_form id=”1″]

Oświadczam, że zgadzam się na warunki Regulaminu oraz Polityki Prywatności.  Zgadzam się na kontakty przedstawicieli spółki Yintaro Sp. z o.o. (właściciel marki Libellou) na wskazany adres e-mail w celu przedstawienia oferty marketingowej. Zgoda jest dobrowolna i możesz w każdej chwili ją odwołać.

10%

zniżki dla Ciebie