O nas

DBAMY O TWOJE PIĘKNO

O każdej porze dnia i nocy.
Ważka - to Ty

Oto ona – Pani Jeziora. Unosi się nad jego taflą.
Naturalna, spokojna, zawsze gotowa, aby poderwać się i wzlecieć w niebo. Zawieszona pomiędzy cieniem, a światłem. Rozpalona promieniami słońca, lśniąca blaskiem księżyca.

Libellou_3produkty_butelki_transparent

Ochrona Twojego piękna jest naszym najwyższym priorytetem

Libellou wsłuchuje się w potrzeby Twojej skóry – odżywia, eksponuje blask, chroni przed zanieczyszczeniami, łagodzi oznaki starzenia i intensywnie nawilża. Zainspirowani naturą, sięgamy po bogactwo naturalnych składników – złota, kawioru i kolagenu – aby dać Twojej skórze skarb młodości i skutecznie zachować jej piękno na długo.

Libellou_ambasadorka_Anna_Matysiak

Ambasadorka Libellou

Anna Eliza Matysiak – nasza ambasadorka, pierwsza Ważka Libellou, dobra przyjaciółka, rewelacyjna aktorka, utalentowana tancerka. Miłośniczka dobrego kina, tańca, zwierząt i wspinaczki. Prowadzi aktywny tryb życia, który niesie konieczność stosowania wyjątkowej, skutecznej pielęgnacji skóry.

„Kocham żyć aktywnie i czerpać z życia garściami. Zdrowie i piękno skóry to moje priorytety… a Libellou pomaga mi o nią zadbać”.
– Anna Matysiak

PEŁNA PIELĘGNACJA

Zadbaj kompleksowo o swoją skórę

Kosmetyki Libellou naturalnie współdziałają w symbiozie, dając efekt synergii. Dlatego zalecamy, stosowanie pełnej gamy pielęgnacyjnej Libellou. Po dokładnym oczyszczeniu skóry za pomocą nawilżającego płynu micelarnego, punktowo nanieś Libellou Gold Serum na najbardziej wymagające obszary twarzy i szyi. Następnie zastosuj Libellou Krem na Dzień lub Libellou Krem na Noc – opuszkami palców nanieś go na skórę i delikatnie wklep. Ten rytuał powtarzaj codziennie i pamiętaj – skórę masz tylko jedną.

DBAMY I POMAGAMY

Wspieramy tych, którzy wspierają innych

To dla nas istotne, aby świadomie budować markę i wspierać tych, którzy potrzebują pomocy. Dlatego pomagamy tym, którzy pomagają innym. Przyjaźnimy się Karmimy Psiaki oraz Szkoła 3.0! Koniecznie dowiedzcie się więcej o tych dwóch projektach!